Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

SALESIANER oferuje teraz ochronę ust i nosa (MNS)

Ze względu na wysoki popyt i niską dostępność ważnych środków ochrony jamy ustnej i nosa (MNS), firma SALESIANER od początku kwietnia produkuje produkty MNS wielokrotnego użytku.

Jak wiadomo z różnych mediów, w związku z ogólnoświatowym kryzysem związanym z koronawirusem, nadal istnieje duże zapotrzebowanie na produkty do ochrony ust i nosa (MNS).
Jako wiodący austriacki dostawca tekstyliów do wypożyczania, zdecydowaliśmy się wnieść trwały wkład w walkę z rozprzestrzenianiem się COVID-19, oprócz ciągłego dostarczania higienicznie czystej i zdezynfekowanej bielizny i odzieży roboczej do lokalnych firm:
Rozpoczęliśmy produkcję środków ochrony jamy ustnej i nosa z naszych tekstyliów w kilku firmach SALESIANER. Produkty te są wykonane z dwóch warstw, nadają się do prania i dlatego mogą być wielokrotnie używane.
Poprzez recykling istniejących tekstyliów z jednej strony chronimy środowisko, a z drugiej strony możemy przyczynić się do ochrony Państwa pracowników i klientów.
Ponadto oferujemy również wiele innych nadających się do prania środków ochrony ust i nosa, wykonanych z bawełny i mikrofibry.
W związku z wciąż ograniczoną dostępnością, chcielibyśmy wesprzeć naszą nową ofertę, szczególnie krajowe firmy w zakresie zamówień na środki ochrony jamy ustnej i nosa.
Jeśli są Państwo zainteresowani dalszymi informacjami na temat naszej nowej gamy produktów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 673 41 91  lub e-mailowy pod adresem office@salesianer.pl .

Wróć

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close