Nie obiecujemy. Gwarantujemy.

Państwa partner z najwyższymi standardami jakości w zarządzaniu tekstyliami

SALESIANER MIETTEX jest Państwa partnerem w wynajmie tekstyliów. Najwyższe normy jakości w zakresie punktualności, czystości, niezawodności  oraz innowacyjności zobowiązują. Co więcej, SALESIANER MIETTEX nieustannie wyznacza nowe standardy. Celem jest zostać najlepszym i najlepszym pozostać.

Szacunek i empatia w kontaktach wewnętrznych oraz w relacjach z klientami są dla nas bardzo ważne, kształtują wartości w naszej kulturze korporacyjnej oraz obowiązują w każdym działaniu naszej firmy. Od indywidualnej obsługi po skomplikowane procesy logistyczne.

Wszystkie procesy podlegają analizie naszego działu zarządzania jakością, który kontroluje i otymalizuje wszystkie procesy w naszej firmie od logistyki po obsługę klienta.


Gwarancje w postaci zastrzeżonych znaków gwarancji w zakresie higieny, zrównoważonego rozwoju, zaopatrzenia oraz satysfakcji czynią SALESIANER MIETTEX liderem w zakresie mierzalnej jakości obsługi. Naszą niezawodność opieramy na innowacyjnych i wystandaryzowanych procesach, które przynoszą naszym klientom wymierne korzyści. Nasza klarowna strategia ukierunkowana została w taki sposób, aby jakością przekonywać  klientów oraz oferować im jasne i zrozumiałe korzyści wypływające z naszych usług.

Certyfikaty jakości:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485, ISO 50001, EN 14065, BS OHSAS 18001.

© SALESIANER MIETTEX Sp. z o.o.