Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Wynajem tekstyliów gwarancją
najwyższej higieny

Profesjonalne, dezynfekcyjne procedury prania dla Państwa bezpieczeństwa

Higienicznie doskonałe tekstylia w hotelach i restauracjach są ważnym wymogiem dla gości. Profesjonalne zarządzanie tekstyliami zabezpiecza przed ewentualnymi niedoborami tekstyliów. W firmie SALESIANER wynajęte tekstylia są przetwarzane zgodnie z wyszczególnionymi, dezynfekcyjnymi procedurami prania. Odbywa się to poprzez dezynfekcję chemiczno-termiczną w temperaturze 60° Celsjusza. Niezależne instytuty uniwersyteckie i higieniczne regularnie sprawdzają procesy, dostarczają ekspertyzy i dają gościom pewność, że tekstylia są higienicznie doskonałe.

Wysokiej jakości pokrowce ochronne do higieny łóżka

Tekstylia specjalne

Specjalne pokrowce pomagają w zdobywaniu punktów w testach higienicznych, chronią materace i tapicerkę oraz zapewniają gościom bezpieczeństwo higieniczne. Dla tych obudów, podobnie jak dla wszystkich tekstyliów dostarczanych przez firmę SALESIANER, obowiązuje gwarancja higieny poprzez niezależnie sprawdzone, wymienione, dezynfekcyjne procedury prania.

Mehr anzeigen

Ochraniacze materaców

Większy komfort snu i bezpieczeństwo dla Państwa gości. Pokrowce materaca są oddychające i stanowią niezawodną barierę dla płynów, roztoczy i mikrobów.
Pokrycie materaca dopasowanym prześcieradłem jest łatwe, prześcieradło jest po prostu naciągane na ochraniacz materaca.
Mehr anzeigen

Pokrowce materiałowe

Poduszki muszą być również chronione. Pokrowce materiałowe z tkanin specjalnych odpornych na mikroby i roztocza są zalecane przez dobry Housekeeping-Management.
Pokrowiec jest naciągany na poduszkę pełniąc funkcję niezawodnego zabezpieczenia przed zabrudzeniami. Stanowi on również dodatkową ochronę poduszki pod kątem higieny.

Mehr anzeigen
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close