Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Wynajem tekstyliów
dla najwyższego bezpieczeństwa
i zrównoważonego rozwoju OP

Nasze wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie materiały spełniają wszystkie wymagania i standardy dotyczące sterylnych produktów chirurgicznych wielokrotnego użytku, poparte regularnymi kontrolami procedur i procesów w pralni przez uprawnione organy zgodnie z odpowiednimi standardami.

Badania potwierdzają wysoki komfort noszenia oddychających tekstyliów chirurgicznych wielokrotnego użytku. Prowadzi to do zmniejszenia stresu fizjologicznego, takiego jak dyskomfort, stres cieplny, zmniejszona zdolność do koncentracji lub ogromne ryzyko zwiększonego pocenia się.

Bezpieczeństwo i efektywność ekonomiczna zapewniają również trwałą wartość dodaną w zakresie ochrony środowiska i redukcji odpadów.

Asortyment OP firmy SALESIANER do zabiegów chirurgicznych wielokrotnego użytku podlegają jasno określonemu procesowi logistycznemu, przy czym znakowanie kodami kreskowymi umożliwia śledzenie i systematyczne rejestrowanie każdej kasety do zabiegów chirurgicznych. Gwarantuje to przejrzystość i bezpieczeństwo dla naszych klientów.

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close