Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Grüezi - Dzień dobry Szwajcario!

Wraz z wejściem na rynek szwajcarski kontynuujemy naszą ekspansję w Europie.
Grupa SALESIANER jest teraz obecna w całym regionie DACH.

SALESIANER Schweiz Expansion 06 2022 4ea61b83

Zarząd SALESIANER Switzerland (od lewej):
Johann Kandelsdorfer (Dyrektor Handlowy), Markus Kühböck (Członek Zarządu), Markus Fleischanderl (Członek Zarządu), Victor Ioane (Dyrektor Generalny)

Naszym celem jest wykorzystanie sukcesu osiągniętego w Vorarlbergu w zeszłym roku, wykorzystanie pozytywnych doświadczeń i wiedzy rynkowej zdobytej tutaj, aby z powodzeniem wejść na rynek szwajcarski. Oferta SALESIANER obejmie wynajem odzieży roboczej, czyściwa przemysłowego i mat czyszczących. Nawiązaliśmy współpracę z pralnią w kantonie Zurych, dzięki temu będziemy jeszcze lepiej rozumieć wymagania naszych klientów. Na początek skupiamy się na lokalnych handlowcach, producentach i firmach farmaceutycznych.

"Cieszymy się, że możemy być w pełni obecni we wszystkich krajach DACH, a SALESIANER dostarcza usługi wynajmu tekstyliów również klientom w Szwajcarii. Kluczowym czynnikiem w naszej decyzji o podjęciu tego ruchu jest potencjał rynku, który ma bardzo interesującą strukturę klientów. To, czego chcą szwajcarskie firmy, to jakość i niezawodność. Wartości, które idą w parze z wartościami SALESIANER i tym samym dają nam pozytywne spojrzenie na przyszłość", mówi dyrektor generalny SALESIANER, dr Victor Ioane, o otwarciu działalności w sąsiednim kraju.

Markus Fleischanderl, jako dyrektor operacyjny szwajcarskiej spółki zależnej, widzi potencjał i nie może się doczekać nowych wyzwań: "Szwajcaria jest dla nas bardzo ekscytująca. Sam rynek jest pod wieloma względami jest podobny do austriackiego, zwłaszcza w Vorarlbergu. Najpierw jednak na podstawie analizy rynku trzeba było zdecydować, które produkty i usługi są tu potrzebne. Kraj jest obecnie siedzibą pralni przemysłowych, które zaopatrują głównie hotele i restauracje w Szwajcarii. Szybko stało się dla nas jasne, którą drogę obrać: istnieje tylko kilka pralni zdolnych do świadczenia usług wysokiej jakości w segmencie odzieży roboczej, czyściw przemysłowych i mat czyszczących. I właśnie tutaj widzimy naszą szansę, ponieważ popyt na produkty zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju wraz z towarzyszącymi im usługami jest bardzo wysoki, a szwajcarskie firmy mocno wierzą w regionalne rozwiązania."

Naszym celem jest pozycjonowanie SALESIANER jako marki wysokiej jakości na rynku szwajcarskim i stanie się partnerem oferującym najwyższy poziom usług dla handlu i przemysłu w perspektywie najbliższych lat.

Wróć

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close