Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Impressum

SALESIANER MIETTEX Sp. z o.o.
ul. Górna 74
95-050 Konstantynów Łódzki
Tel.: +48 22 673 41 91
Fax: +48 22 673 41 93
E-Mail: office@salesianer.pl/a>

 

Członkostwo

E.T.S.A.

 

Copyright

Zawartość strony internetowej oraz wszelka jej treść są chronione prawem autorskim. Powielanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie zawartości strony jest dozwolone tylko w wyraźnie oznaczonych sytuacjach (np. materiały do pobrania, bądź jeżeli jest to wyraźnie wskazane).

 

Polityka prywatności

Wszelkie dane przekazane poprzez stronę internetową są elektronicznie przetwarzane i wykorzystywane zgodnie z obowiązującymi krajowymi i europejskimi przepisami o ochronie danych w zakresie przetwarzania zapytań i zamówień. Dane te nie będą sprzedawane, wynajmowane ani udostępniane osobom trzecim.

 

Odnośniki stron

Strona zawiera odsyłacze (linki) do zewnętrznych stron internetowych. Operator strony internetowej nie odpowiada za treści, które są dostępne poprzez te odsyłacze (linki). Witryny zewnętrzne zostały zweryfikowane pod kątem treści sprzecznej z prawem przy pierwszym odesłaniu. Po uzyskaniu informacji o odsyłaczu (linku) do treści sprzecznych z prawem, operator strony internetowej usunie linki, jeżeli jest to uzasadnione i technicznie możliwe.

 

Odesłanie do strony

Odesłanie do strony głównej witryny jest dozwolone tylko za zgodą operatora strony internetowej. Załączanie jakichkolwiek stron internetowych w ramkach zewnętrznych jest zabronione.

 

Odpowiedzialność

Korzystając z tej strony, akceptujesz regulamin strony i zobowiązujesz się do nie zamieszczania bądź przesyłania danych, które są niezgodne z prawem, obraźliwe, pornograficzne lub zawierają treści naruszające dobra innych użytkowników. Operator strony internetowej zastrzega sobie prawo do usuwania wszelkich tego typu treści.

 

Dostępność

Operator strony internetowej nie gwarantuje oraz nie ponosi odpowiedzialności w zakresie dostępności, niezawodności, funkcjonalności oraz dokładności usługi. W ramach ciągłego procesu aktualizacji strony, niektóre treści mogą zostać, bez uprzedniego powiadomienia, zmienione lub dostosowane.

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close