Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Hotele, gastronomia i catering

Długi dzień pracy w kuchni restauracyjnej, w strefie usługowej lub w housekeepingu w hotelu może być pełen wrażeń i wyzwań. Dzięki odpowiedniej pościeli  wynajętej od SALESIANER możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy zawsze mają dostęp do wystarczającej liczby tekstyliów hotelowych do codziennych zadań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pościeli, ręczników czy bielizny stołowej do swojego hotelu lub restauracji, zawsze możesz polegać na nas!


Jako niezawodny partner w branży hotelarskiej gwarantujemy, że Twoje mieszkania, hotele wakacyjne, wioski hotelowe lub hotele miejskie są zawsze wyposażone w najwyższej jakości pościel. Goście hoteli ekologicznych, a także spa i wellness czują się szczególnie komfortowo w ekologicznej pościeli i  ręcznikach od SALESIANER.


A ponieważ dbamy o dobre samopoczucie Twoich gości, chcemy również aby Twoi pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy i oferujemy szeroką gamę odzieży również dla nich! Obejmuje ona odzież dla szefów kuchni, fartuchy, spodnie z paskiem, koszulki polo i T-shirty, a także kurtki lub kurtki softshell dla personelu sprzątającego i oczywiście certyfikowaną odzież zgodną z HACCP.

Chętnie doradzimy
Państwu osobiście!

Zadzwoń do nas!

lub życzą sobie Państwo telefonu

Zwrotnego
Nazwisko*
Firma*
Numer telefonu*
Kod pocztowy*
Prosimy dodać 8 i 6.
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close