Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Odzież robocza dla przemysłu, handlu, hotelarstwa i gastronomii oraz służby zdrowia

Odzież robocza dla różnych obszarów zastosowań i wymagań jest z jednej strony ważna dla jednolitego wyglądu pracowników, a tym samym firmy, a z drugiej strony ważne jest, aby spełniać ważne normy bezpieczeństwa dotyczące pielęgnacji i konserwacji oraz spełniać kryteria jakości. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu i przetwarzaniu tekstyliów, SALESIANER, jako lider rynku w Austrii, jest niezawodnym partnerem logistycznym.

Gama produktów obejmuje wysokiej jakości odzież roboczą, taką jak produkty HiVis, środki ochrony indywidualnej (PPE) lub szafki i rozwiązania systemowe dla przemysłu wytwórczego, handlu i sektora publicznego. Ponadto SALESIANER oferuje szeroką gamę odzieży serwisowej i kucharskiej dla branży hotelarskiej i gastronomicznej - od fartuchów i spodni do pasa po nowoczesną odzież dla personelu hotelowego.    Dla sektora opieki zdrowotnej oferujemy odzież pracowniczą, taką jak spodnie, kurtki, koszulki polo, koszule i płaszcze w różnych modelach dla wszystkich obszarów medycznych i pielęgniarskich w szpitalach, placówkach opiekuńczych, ośrodkach rehabilitacyjnych i domach spokojnej starości. Nasz asortyment uzupełnia odzież obszarowa, która jest dostępna w różnych kolorach w zależności od obszaru funkcjonalnego. Płaszcz ochronny, certyfikowany jako środek ochrony osobistej, zapewnia bezpieczeństwo w przypadku chorób zakaźnych. Personelowi niemedycznemu (kuchennemu, technicznemu, portierskiemu) możemy zapewnić odzież kucharską, techniczną i nowoczesną odzież biznesową.

Odzież robocza dla przemysłu wytwórczego – gwarancja bezpieczeństwa w każdych warunkach

W przypadku osób pracujących w różnych gałęziach przemysłu ważne jest to, aby noszona przez nich odzież robocza była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim wygodna, higieniczna i funkcjonalna. Praca w trudnych warunkach sprawia, że odzież ta powinna spełniać wszelkie wymagania związane z bezpieczeństwem pracowników, jak również ich ochroną przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi.

W SALESIANER dostarczamy naszym klientom m.in. środki ochrony indywidualnej (PPE) oraz kurtki Hi-Vis, które są szczególnie wskazane dla osób pracujących w warunkach ograniczonej widoczności, m.in. przy słabym oświetleniu lub na terenie budowy dróg. Nasze kurtki Hi-Vis charakteryzują się jaskrawy kolorystyką oraz paskami odblaskowymi, które zwiększają widoczność pracownika, zapewniając mu tym samym lepszą widoczność w miejscu pracy.

Odzież robocza dla hotelarstwa – niezbędna zarówno dla recepcjonistów, jak i obsługi pokojowej

Odzież robocza dla branży hotelarskiej odgrywa istotną rolę w budowaniu wizerunku marki oraz zapewnianiu wysokiego standardu obsługi. W hotelarstwie, gdzie pierwsze wrażenie ma bardzo duże znaczenie dla prestiżu danego hotelu, odpowiednio dobrana odzież robocza podkreśla profesjonalizm pracowników, a przy tym wpływa korzystnie na komfort gości oraz atmosferę danego miejsca.

Warto przy tym podkreślić, że odzież robocza dla hotelarstwa ogranicza się nie tylko do ubioru dla pokojówek, ale też dla personelu administracyjnego, kelnerów, barmanów oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obiektu. Ważne jest, aby ubiór wszystkich pracowników był spójny i nawiązywał do charakteru danego obiektu.

Odzież robocza dla branży medycznej – bezpieczeństwo i higiena ponad wszystko

Odzież robocza dla medyków pełni kilka zasadniczych funkcji. Jej zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i higieny całemu personelowi medycznemu, zwłaszcza jeśli mają oni kontakt z chorymi. Wymagająca, a zarazem mocno zróżnicowana specyfika pracy w placówkach medycznych, takich jak szpitale, przychodnie czy kliniki, wymaga odpowiednio dostosowanych ubrań, które są wygodne, a zarazem budują profesjonalny wizerunek personelu medycznego.

Nasza oferta odzieży medycznej w SALESIANER obejmuje m.in. koszule, spodnie i bluzy medyczne, które zapewniają swobodę ruchów i są łatwe w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Proponujemy również duży wybór fartuchów medycznych oraz butów medycznych, które są wygodne w noszeniu i chronią personel przy pracy w trudnych warunkach.

Chętnie Państwu
doradzimy!

Zadzwoń do nas!

lub wypełnij formularz

Oddzwonimy!
Nazwisko*
Firma*
Numer telefonu*
Kod pocztowy*
Prosimy dodać 8 i 1.

Aktualne informacje

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz folder!

JOB Folder EN 2023 mockup d13cf5fc
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close