Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Profesjonalny serwis mat dla większej ochrony, bezpieczeństwa i czystości

Gama mat SALESIANER obejmuje szeroką gamę produktów do różnych zastosowań. Nasze maty przeciwpyłowe chronią ludzi i meble przed poślizgnięciem i zabrudzeniem. Maty z logo i maty informacyjne to klasyczne maty reklamowe, które mogą być używane do przekazywania krótkich, zwięzłych wiadomości odwiedzającym.

Maty ergonomiczne, często znane jako maty przeciwzmęczeniowe"", zapewniają wsparcie dla mięśni pracowników wykonujących pracę stojącą, odgrywając rolę w promowaniu zdrowia w miejscu pracy.      Maty gumowe lub maty antypoślizgowe są stosowane w zakładach produkcyjnych i, podobnie jak maty zewnętrzne i wewnętrzne, zapobiegają poślizgnięciom w recepcjach lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego."

 

Zalety w skrócie

  • Zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się w strefie wejściowej, zwłaszcza w mokrych warunkach - dla Twoich klientów i pracowników.
  • maty dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i z indywidualnym nadrukiem CI
  • wynajem mat jest bardziej higieniczny niż zakup mat
  • cenne podłogi są chronione
  • efektywne planowanie, czyszczenie i terminowa wymiana mat

Maty premium

Maty zatrzymujące brud od SALESIANER mają wiele zalet: chronią ludzi przed poślizgnięciem się na mokrej nawierzchni, a także chronią podłogę przed brudem i uszkodzeniami. SALESIANER oferuje usługę wynajmu mat w praktycznym wariancie w beztroskim pakiecie. Zużyte maty są regularnie wymieniane przez naszych kierowców na higienicznie czyste.

1 m2 powierzchni maty pochłania ok. 3 kg suchego brudu i ok. 4 litry wilgoci. Zapewnia to dodatkową czystość i bezpieczeństwo. 80% brudu jest pochłaniane - tylko wysokiej jakości maty z włóknami nylonowymi o wysokim skręcie są w stanie to osiągnąć. Te specjalne włókna oferują ogromną powierzchnię i optymalne działanie szczotkujące. Brud zbiera się na spodzie maty i nie jest widoczny na jej powierzchni. Podczas prania mata znów staje się lśniąco czysta.

premiummatte graphite antirutsch 62f6dbb9
premiummatte braun antirutsch 3e3f17c8
premiummatte rot antirutsch 173973b3

Maty Design

Maty z logo lub maty reklamowe są ważnymi ambasadorami, jeśli chodzi o pokazanie krótkich treści, takich jak wiadomości reklamowe lub logo firmy. Niezbędne do prezentacji na targach i imprezach, ale równie ważne w recepcji lub holu firm i hoteli.

Nasze maty projektowe to indywidualnie zadrukowywane maty z bardzo dobrym efektem zatrzymywania brudu. Wybierz jeden z 44 kolorów i ułóż wybrany przez siebie wzór. Będziemy wspierać Cię w tym procesie. Mata z wzorem to prawdziwy znak rozpoznawczy i sposób na wywarcie dobrego wrażenia na klientach. Wykorzystaj niewykorzystaną przestrzeń na podłodze na komunikaty lub reklamy i stwórz czarującą atmosferę. Aby zapewnić czysty i schludny wygląd, wypróbowana i przetestowana usługa prania SALESIANer jest do Twojej dyspozycji.

design color matte farben antirutsch a04836cf
design matte logo grau fb3c4519
freestyle matte design 600eedab

Maty specjalne

Maty gumowe są wszechstronne. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, istnieją możliwości zastosowania, takie jak w obszarach zaplecza biurowego, jako dodatkowa pierwsza pułapka na brud lub w obszarach wejściowych. Maty gumowe są odporne na olej, wodę i rozpuszczalniki. Ergonomiczne maty SALESIANER są specjalnie zaprojektowane do pracy stojącej. Stres powodowany przez twarde podłogi jest zredukowany, co odciąża ciało i stawy. W dłuższej perspektywie maty antyzmęczeniowe wspierają dobre samopoczucie i zdrowie fizyczne pracowników.

allroundstripe gummimatte schwarz 89c8d40e
allroundchess gummimatte schwarz b0e3f494
ergonomicantibac gummimatte schwarz 5b214a8e
ergonomicdots gummimatte schwarz 38e95719
ergonomicplus gummimatte schwarz 9b158503
ergonomicplussafety gummimatte schwarz d15e2a2f

Serwis mat wejściowych – w trosce o ochronę Twojej podłogi

Zakłada się, że nawet do 80% wszystkich zanieczyszczeń przenoszonych wewnątrz budynku znajduje się na podeszwach naszego obuwia. Drobne ziarenka piasku, błoto, sól z chodników – wszystko to wnika w powierzchnię podłogi, prowadząc tym samym do stopniowego jej uszkodzenia. Jak temu zapobiec? Sprawdzonym rozwiązaniem jest zainwestowanie w dobrej jakości wycieraczki i maty przeciwpyłowe umieszczone w strefie wejściowej, które zabezpieczają przed poślizgnięciem i zabrudzeniami podłogi. Aby mogły one jednak zachować swój nienaganny wygląd przez długie lata, ważne jest regularne przeprowadzanie serwisu mat wejściowych, z możliwością dopasowania do indywidualnych usług klienta.

W SALESIANER oferujemy szeroki wybór mat podłogowych, a także usługi związane z ich serwisowaniem. Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli cieszyć się nie tylko czystą, ale też piękną i bezpieczną przestrzenią, która sprzyja produktywnej i profesjonalnej pracy. Z naszych usług związanych z serwisem mat podłogowych korzystają m.in. właściciele banków, restauracji, galerii handlowych, hoteli, sklepów spożywczych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także wspólnoty mieszkaniowe.

Serwis mat podłogowych – na czym polega ten proces?

Tym, co wyróżnia nasze usługi, jest kompleksowość i symplifikacja. Dążymy do tego, by czynności związane z serwisem mat realizowane były szybko, sprawnie i skutecznie, jednak z uwzględnieniem niezbędnych wymagań stawianym konkretnym typom produktów. Dysponując odpowiednimi narzędziami, urządzeniami i środkami czystości, jesteśmy w stanie usunąć wszelkie stałe zabrudzenia z powierzchni mat, przywracając je tym samym do właściwego stanu oraz oryginalnego wyglądu.

Co ważne, dbamy o utrzymanie najwyższego standardu naszych usług, w związku z czym wszystkie prace związane z serwisem mat podłogowych podlegają systematycznemu nadzorowi. Dzięki temu możemy mieć pewność, że cały proces serwisu mat wejściowych przebiega bez większych zakłóceń i nieprzyjemnych niespodzianek, które mogłyby spotkać klienta.

Regularny serwis mat wejściowych w SALESIANER – co dzięki temu zyskujesz?

Naszym znakiem rozpoznawczym jest efektywność i skupienie na rzeczywistych potrzebach klienta. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół, który dysponuje profesjonalnym sprzętem i optymalnymi metodami serwisowymi, w efekcie czego usługi związane z serwisem mat przeprowadzamy szybko i skutecznie, oszczędzając Twój czas.

Szczególnie istotną kwestią jest dla nas też optymalizacja kosztów oraz zasobów, z których korzystamy. Z tego powodu dbamy o to, by podczas serwisu mat podłogowych kontrolować koszty oraz zużycie wody, energii oraz środków czystości. Wiemy, jak ważne jest dobro otaczającego nas środowiska naturalnego, dlatego też korzystamy wyłącznie z takich urządzeń, które pozwalają nam na zaoszczędzenie energii.

Serwis mat – dlaczego warto wybrać produkty SALESIANER?

Maty podłogowe SALESIANER to produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które od wielu lat słyną z niezrównanej trwałości i skutecznej ochrony podłóg przed ścieraniem, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Nasze produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu serwis mat nie musi być przeprowadzany z dużą częstotliwością i nie wymaga przeprowadzania specjalistycznych zabiegów czyszczących.

Oferujemy maty w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, które można z łatwością dopasować do wystroju każdego pomieszczenia. Estetyczny wygląd, funkcjonalność i trwałość to czynniki, które zawsze idą u nas w parze, tworząc tym samym produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb.

 

Chętnie Państwu
doradzimy!

Zadzwoń do nas!

lub wypełnij formularz

Oddzwonimy!
Nazwisko*
Firma*
Numer telefonu*
Kod pocztowy*
Jaka jest suma 5 i 6?

Aktualne informacje

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz folder!

folder mockup szonyegszolgaltatas szonyegberles 2022 DE a521f7de
You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close