Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

Salesianer Miettex i PKM razem dla wyższych standardów jakości i bezpieczeństwa

Best practice - Wyższe standardy bezpieczeństwa

Z radością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy pomiędzy firmą Salesianer Miettex Sp. z o.o. a  Przedsiębiorstwem Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o. (PKM) w Świerklańcu, liderem w świadczeniu najwyższej jakości usług przewozów pasażerskich w komunikacji miejskiej. PKM kieruje się takimi wartościami jak niezawodność, punktualność, jakość, bezpieczeństwo, ochrona środowiska oraz przyjazna obsługa pasażerów. Te same priorytety stanowią integralną część misji firmy Salesianer, co stanowi solidną podstawę dla owocnej współpracy z PKM.

Jako ekspert w dziedzinie wynajmu i serwisu odzieży roboczej Salesianer gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowanie dostępnych rozwiązań do jego potrzeb. Dzięki temu specjaliści Salesianer mogli dobrać dla pracowników PKM taką odzież ochronną, która spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu i nowoczesnego designu. W trosce o dobro naszej planety produkty Salesianer tworzone są w poszanowaniu środowiska naturalnego, przy wykorzystaniu wysokiej jakości tkanin i poliestru pochodzącego z recyklingu.

Głęboko wierzymy, że współpraca Salesianer z PKM jest zalążkiem do budowania trwałych relacji partnerskich, które przyniosą stabilność i długotrwałe korzyści dla obu stron.

IMG 8103

Wróć

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close