Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col1" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col2" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col3" nie istnieje.

Przepraszamy, ale strona "offcanvas-col4" nie istnieje.

PL

SALESIANER został oficjalnym partnerem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonoicznej!

SALESIANER współpracuje teraz z jedną z największych i najważniejszych stref ekonomicznych w Polsce i na świecie!

Z radością pragniemy ogłosić, że staliśmy się oficjalnym partnerem  Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE). ŁSSE to jedna z trzech najlepszych stref ekonomicznych w Polsce i jedna z 10 najlepszych specjalnych stref ekonomicznych na świecie według rankingu fDi Global Free Zones of the Year, publikowanym przez Financial Times.

ŁSSE intensywnie wspiera rozwój przedsiębiorstw poprzez doradztwo i wsparcie w procesach pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, działalność szkoleniową i wydawniczą, promowanie współpracy, a nawet wynajem powierzchni pod działalność gospodarczą. Tak szeroki katalog zadań doradczych, finansowych i edukacyjnych powoduje, że jest wysoko ceniona przez małe i średnie firmy.

W ramach ŁSSE działa obecnie ponad 1000 polskich i zagranicznych firm. Do głównych inwestorów strefy należą min. Gillette Poland International Sp. z o.o, Whirlpool Company Polska Sp. z o.o., Infosys Poland Sp. z o.o. czy UMA Investments Sp. z o.o.

9.11.2023 r. na oficjalnym spotkaniu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po raz pierwszy Salesianer mógł zaprezentować swoje usługi i serwis potencjalnym partnerom z tej strefy.


Ważne jest, że z niektórymi firmami już współpracujemy lub właśnie podpisaliśmy umowy.

Komunikat prasowy w języku niemieckim

Wróć

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close